Kviečiame į seminarą Kretingos rajone!

logo

Kviečiame į seminarą ir lauko dieną

„Pieninės bandos potencialo didinimas“

2018.10.09

Nepraleiskite progos išgirsti, kaip lengvai galima išnaudoti pieno ūkio potencialą ir padidinti pelną. Spalio 9 dieną Salantuose (Kretingos r.) organizuojame nemokamą seminarą, kurio metu aptarsime svarbiausias pieno ūkio temas:

  • Rujų nustatymas 95 proc. tikslumu
  • Apgalvotas veisimas ir mišrinimo nauda
  • Kaip pasiekti 1,2 kg veršelių prieauglio per dieną? Būdai, priemonės, pavyzdžiai
  • Pelną nešantis galvijų komfortas

 

Specialiai dėl šio renginio į Lietuvą atvykstą Prancūzijos veisimo įmonės „Coopex“ atstovas Ferreol Roche. Jis pristatys puikiai sūrių gamybai tinkančią bei geromis mėsinėmis savybėmis pasižyminčią Montbeliarde veislę bei aptars mišrinimo privalumus.

Po seminaro vyksime į Romaldo Karazino ūkį. Naudojama veisimo strategija – mišrinimas. Holšteinų veislės karvės ir telyčios mišrinamos su Montbeliarde ir Vikingų Žalųjų veislių buliais. Ūkis naudoja SCR Heatime rujų stebėjimo sistemą bei Uniform Agri bandos valdymo programą.

 

Kada? 2018-10-09 (antradienis). Seminaro pradžia – 10 val. Į renginį kviečiame atvykti anksčiau, 9 val. 30 min., kad turėtumėte laiko registracijai ir kavos puodeliui.

Kur? Salantų miesto seniūnija, M.Valančiaus g. 5, Salantai (Kretingos r.)

Trukmė: Seminaro trukmė – 3,5 val. Apsilankymas ūkyje – 1 val.

 

Jeigu turite klausimų, su mumis susisiekti galite paskambinę telefonu +370 658 06354 arba elektroniniu paštu marketingas@agroinfo.lt

Kontaktinis asmuo – Inga Daukintytė.

Norėdami sužinoti informaciją apie renginius kituose regionuose, sekite mūsų naujienas puslapyje pienoukis.lt

Susiję straipsniai

Comments are closed.