Danijos pieno milžinė „Arla“ plečiasi D. Britanijoje

arlaArla Foods UK, didžiausia pieno kompanija šalyje, pradeda naują plėtros etapą. Bus siekiama Jungtinės Karalystės pieno sektoriui suteikti daugiau vertės ir įdiegti naujovių taip pasiruošiant konkurencijai ateityje. 

Įmonė pastaraisiais metais į verslą Jungtinėje Karalystėje investavo daugiau nei 500 milijonų svarų (2 milijardai 171 milijonai litų). Tai leido „Arla UK“ susikurti tvirtą pagrindą plėtrai. Suvienijusi jėgas su „Milk Link“ kompanija ir atidariusi didžiausią pasaulyje šviežio pieno ūkį, kuriame dirba apie 3000 britų fermerių, įmonė siekia toliau plėstis. Planuojama restruktūrizuoti verslą, papildomai investuoti į komercijos ir rinkodaros sritis, tapti lanksčia, dar efektingesne ir konkurencingesne įmone.

Šiuo metu „Arla UK“ persitvarko tam, jog susitelktų į prekinių ženklų kūrimą, išryškinant jų naujoviškumą ir pateiktų pirkėjams dar daugiau naujovių. Neišvengiamai mažės darbuotojų, apie šimtą bus atleista.

Peter‘is Giørtz-Carlsen‘as, „Arla Foods UK“ vykdantysis viceprezidentas, sako: „Žinau, jog mums atviros visos galimybės vystyti pieno ūkį, dar labiau sudominti mūsų pirkėjus ir vartotojus. Pokyčiai, kurių imamės, leis pritaikyti mūsų naujoves ir išnaudoti teigiamas pieno savybes. Mes kuriame ambicingus planus kitiems metams: toliau investuosime į „Arla“ prekės ženklą, į jau egzistuojančias ir naujas rinkas įvesime naujų produktų. Planai, kuriuos mes šiandien skelbiame, mums padės išlikti stipriausia ir geriausiai savo veiklą vykdančia pieno ūkio kompanija ir ateityje.“ Plačiau

www.thedairysite.com informacija

Susiję straipsniai

Comments are closed.