Didžiausių ragų savininkas Lurchas (video)

Lurchas

Lurchas – įspūdingos išvaizdos jautis ir Gineso rekordo savininkas, aplinkinių dėmesį patraukiantis neįprastai dideliais ragais.

Lurcho savininkė Janice Wolfe buvo įsitikinusi, kad jos laikomas jautis gali būti naujasis rekordininkas. Todėl siekdama užfiksuoti savo jaučio rekordą, J.Wolfe pasikvietė du nepriklausomus veterinarijos gydytojus, galinčius patvirtinti matavimo duomenų autentiškumą. Moters nuojauta ir matavimo rezultatai tikrai nenuvylė – J.Wolfe jautis ankstesnį Gineso didžiausių ragų rekordą pagerino daugiau kaip 16 centimetrų.

Didžiausių ragų savininku vainikuojamo jaučio Lurcho plačiausios vietos ragų perimetras siekia daugiau kaip 95 centimetrus. Apytikriai kiekvienas jaučio ragas svėrė apie 45 kilogramus.

Lurchas yra Ankole-Watusi veislės atstovas. Ši veislė Afrikos genčių tarpe žinoma, kaip galvijų karalių, turinčių didžiausius ragus, kurių perimetras vidutiniškai siekia nuo 45 iki 51 centimetro.

Po Gineso rekordo pagerinimo Lurchas tapo tikra įžymybe, sulaukiančia ne tik vietos gyventojų, tačiau ir viso pasaulio dėmesio, o pasirodymai su juo buvo rodomi ir televizijos kanale „Animal Planet“.

Iki šiol joks kitas jautis Lurcho rekordo nepagerino.

Daugiau informacijos ir nuotraukų video siužete:

Parengė PIENOUKIS.LT pagal Epic Wildlife informaciją.

Susiję straipsniai

Comments are closed.