K O N F E R E N C I J A (atnaujinta)

ALTA ir GAMETA kviečia į KONFERENCIJĄ, 2017-02-09

Pieno fermos pelnas slypi detalėse. Pažangus požiūris į veisimą ir fermoje vykstančius procesus.

Nepraleiskite galimybės išgirsti vieno iš trijų garsiausių fermos procesų ekspertų – Dennis Dynneson pranešimo apie tai, kas svarbiausia pieno fermoje. Savo pranešimo metu jis daugiausia dėmesio skirs (ne)teisingo melžimo procesui ir jo daromai įvairiapusei įtakai fermos rezultatams. Dennis Dynneson kompetencija žymiai platesnė nei pranešimo tema, tad ir diskusijos galės vykti apie viską, kas aktualu pieno ūkių savininkams ir specialistams. Atsivežkite visus jums rūpimus klausimus ir skaudulius.

Galimybę išklausyti vieno geriausių fermos procesų konsultantų mums dovanoja tarptautinė veislininkystės kompanija ALTA, kuri žengia į Lietuvos rinką. Įmonė dirba daugiau nei šimtą metų ir yra pasaulinė lyderė modernaus veisimo srityje. Paslaugas teikia 75 pasaulio šalyse.

ALTA yra didžiausia pasaulyje privataus kapitalo pieninių galvijų veisimo kompanija, valdanti 6 bulių reproduktorių įmones (JAV, Kanadoje, Kinijoje, Argentinoje, Olandijoje, Brazilijoje). ALTA garsėja kaip ypač tikslaus ir intensyvaus veisimo, kuris individualiai pritaikytas konkrečiai bandai, kompanija. Kasmet su ALTA sperma visame pasaulyje atliekama daugiau kaip 15 milijonų sėklinimų.

Renginio darbotvarkė:

10.30 – 11.15 Anneke Talsma, JAV. “ALTA Genetics pristatymas ir galimybės, kurias ji suteikia gyvulių augintojams”

11.15 – 12.00 Dr. Donata Uchockienė, Lietuva. “Kaip paspartinti bandos veislinės vertės kilimą?”

12.00 – 12.45 Pietūs

12.45 – 14.00 Dennis Dynneson, JAV. “Fermoje vysktančių procesų įvertinimas ir optimizavimas”

14.00 – 15.00 Diskusija.

Data: 2017-02-09. Vieta: Restoranas „Siesta“, Pakrantės g.4, Vareikonių k., Babtų sen., Kauno r.

Registracija nuo 10.00, renginio pradžia 10.30.

Renginys nemokamas. Būtina išankstinė registracija el.paštu info@gameta.lt

Organizatorius:
UAB GAMETA, Mindaugas Eidukaitis, Laura Baltrušienė, telefonai pasiteiravimui 8 628 21289 arba 8 61537005, el. paštas info@gameta.lt

APIE PRANEŠĖJĄ. Dennis Dynneson

dennisGimė ir užaugo JAV (Montanos valstijoje), stambių fermerių šeimoje. Savo karjerą Dennis pradėjo kaip herdsmanas, vėliau dirbo aptarnavimo vadovu įmonėje Sueur Cheese.

Karjerą tęsė Westfalia-Surge kompanijoje, kur užėmė kokybės specialisto pareigas, analizavo pieno kokybės klausimus fermose. Keliavo po visą šalį, padėjo spręsti ūkių finansines problemas ir vystyti pienininkystės verslą. Du kartus buvo išrinktas geriausiu metų pardavėju.

2008 metais įsidarbino įmonėje BouMatic (Viskonsinas, JAV) norėdamas dirbti su Dr. David Reid. Dennis įgavo patirties gerinant pieno kokybę ir melžimo aikštelės aptarnavimą. Vėliau jis tapo BouMatic pardavimų vadovu Š.Amerikos dalyje.

Pastaruosius 4 metus Dennis dirba Koepon Holdings (Olandija) įmonės Milk Works direktoriumi ir užsiima pieno kokybės programų kūrimu pieno fermoms.

Per savo karjerą Dennis sukaupė neįkainojamų žinių ir patirties, kuria gali pasidalinti su jumis.

Susiję straipsniai

Comments are closed.