Kviečiame į tarptautinį seminarą Kaune

logo

Rytdienos pieno ūkis šiandien: organizacinė struktūra, procesai, darbų organizavimas. JAV patirtis

Išskirtinė galimybė išklausyti visame pasaulyje žinomo pieno ūkio konsultanto Lorin Grams pranešimą apie fermos darbų organizavimą bei efektyvinimą. Specialistas seminare daugiausia dėmesio skirs pieninės bandos veiklos rezultatų stebėsenai ir analizei, bei jų įtakai ekonominiam pieno ūkio efektyvumui. Aštuonerius metus vadovavęs pieno ūkiams Rusijoje, Lorin Grams yra sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su fermos žmonėmis, sprendžiant iškilusias problemas, kurios yra aktualios ir Lietuvos ūkininkams. Seminaro metu su pranešėju bus galima diskutuoti įvairiais rūpimais klausimais.

Renginio programa:

9.00 – 10.00 Registracija. Sutikimo kava

10.00 – 10.15 Sveikinimo žodis

10.15 – 11.45 Eric McNeilly, JAV. „Pieno ūkio darbų organizavimas, siekiant didesnio efektyvumo ir ekonominio efekto ”

11.45 – 12.00  Pertrauka

  1. 00 – 13.30 Lorin Grams, JAV. „Svarbiausi pieninės bandos efektyvumo rodikliai ir jų reikšmė pieno ūkio valdyme“

13.30 – 14.15 Pietų pertrauka Žalčio salėje

14.15 – 15.45 Eric McNeilly ir Lorin Grams, JAV. „Pieno ūkio valdymo ypatumai: kaip užtikrinti, kad kiekvienas ūkio darbas būtų atliktas tinkamai?“

15.45 Diskusijos. Seminaro pažymėjimų įteikimas

Data ir vieta: 2018-01-19, LSMU Veterinarijos akademija (aktų salė), Tilžės g. 18, Kaunas

Dalyvavimo investicija:  12 eurų. Būtina išankstinė registracija iki 2018 m. sausio 17 d. Registruotis galite el. paštu tmc@lsmuni.lt bei telefonu (8-37) 36 19 12; mob.: 8 679 91390; 8 670 26019

Seminarą remia tarptautinė veislininkystės kompanija ALTA, kuri jau metus sėkmingai veikia Lietuvos rinkoje. Įmonė dirba daugiau nei šimtą metų, paslaugas teikia 75 pasaulio šalyse ir yra pasaulinė lyderė modernaus veisimo srityje. ALTA yra didžiausia pasaulyje privataus kapitalo pieninių galvijų veisimo kompanija, valdanti 6 bulių reproduktorių įmones (JAV, Kanadoje, Kinijoje, Argentinoje, Olandijoje, Brazilijoje). ALTA garsėja kaip ypač tikslaus ir intensyvaus veisimo, kuris individualiai pritaikytas konkrečiai bandai, kompanija. Kasmet su ALTA sperma visame pasaulyje atliekama daugiau kaip 15 milijonų sėklinimų.

Pranešėjai

Lorin GramsLorin Grams yra trečios kartos Jungtinių Amerikos Valstijų pieno ūkio atstovas, gimęs Sent Džonso mieste, Mičigano valstijoje. Prieš atvykdamas į Rusiją, Lorin dirbo fermos vadovu Valisaido pieno ūkyje (JAV). 2005 metais persikėlė į Vladimiro srityje (Rusija) esančią Rodjestevo fermą. Čia praleidęs 8 metus, tapo vertinamu specialistu ir pavertė šią fermą vienu žinomiausiu ir efektyviausiu pieno ūkiu Rusijoje. Šiuo metu L. Grams yra itin svarbių klientų konsultantas Alta Genetics įmonėje.  Dirba su viso pasaulio pieno ūkiais (dažniausiai Rusijoje, Rytų Europoje ir Kinijoje), didžiausią dėmesį skirdamas reprodukcijos, ūkio darbų valdymo bei prieauglio priežiūros klausimams.

 

 

image001Eric McNeilly protėviai 1885 metais iš Airijos persikėlė gyventi į Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusi Braitono miestą, kuriame pradėjo melžti karves. Eric‘o profesinė patirtis siekia 45 metus, valdant ir konsultuojant vienus didžiausių pasaulio ūkių. 27-erius karjeros metus skyrė dirbdamas didelių pieno fermų vadovu. Ši patirtis padėjo sukaupti daugybę praktinių žinių, kaip valdyti ūkius, kuriuose karvių yra nuo 100 iki 70 000. Pastaruosius 18 metų Eric‘as turėjo galimybę šia patirtimi dalintis su viso pasaulio pieno ūkio atstovais. Jis specializuojasi fermos valdyme, darbų efektyvumo didinime, sistemų kūrime, rutinos bei protokolų sudaryme.

Dalinkis:

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *