Lietuvoje lankėsi visame pasaulyje žinomi pieno ūkio ekspertai

Sausio 19 dieną visų Lietuvos pieno ūkių atstovų keliai vedė į Kaune įsikūrusią LSMU Veterinarijos akademiją. Čia jie vyko susipažinti su visame pasaulyje žinomais pieno ūkio ekspertais Lorin Grams ir Eric McNeilly bei pasisemti žinių seminare „Rytdienos pieno ūkis šiandien: organizacinė struktūra, procesai, darbų organizavimas. JAV patirtis“.

Visą dieną trukusio seminaro metu šalies ūkininkai domėjosi pieno ūkio darbų organizavimu, mokėsi atpažinti ir vertinti svarbiausius pieninės bandos efektyvumo rodiklius, diskutavo apie darbų protokolų rašymo būdus, subtilybes ir naudą. Renginio metu netruko visiems suprantamų pavyzdžių, geros nuotaikos ir klausimų, kurie padėjo suprasti, jog  Jungtinės Amerikos Valstijos yra gerokai arčiau mūsų nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Pasak seminaro kviestinių lektorių Lorin Grams ir Eric McNeilly, padidinti ūkio darbų efektyvumą ir pasiekti geriausių rezultatų yra nesunku, kai tiksliai žinai, ką ir kaip turi padaryti. Į seminarą atvykti negalėję ūkininkai svarbiausius amerikiečių patarimus jau kitą savaitę galės rasti Pieno ūkio straipsniuose.

Seminarą organizavo ALTA, UAB Gameta, UAB Agroinfo ir LSMU Veterinarijos akademija.

Renginio metu matytas skaidres galite rasti paspaudę ant pavadinimų:

Eric McNeilly, JAV. „Pieno ūkio darbų organizavimas, siekiant didesnio efektyvumo ir ekonominio efekto“

Lorin Grams, JAV. „Svarbiausi pieninės bandos efektyvumo rodikliai ir jų reikšmė pieno ūkio valdyme“

Eric McNeilly ir Lorin Grams, JAV. „Pieno ūkio valdymo ypatumai: kaip užtikrinti, kad kiekvienas ūkio darbas būtų atliktas tinkamai?“

Susiję straipsniai

Comments are closed.