Pasvalyje atidarytas modernus agrocentras

Dotnuvos projektai -Pasvalio agrokoncernas

Žemės ūkio technikos, sėklų ir kitų žemės ūkiui skirtų prekių ir paslaugų tiekėja „Dotnuvos projektai“ birželio 18-ąją Pasvalio rajone, Talačkonių kaime atidarė naują agrocentrą. Savo strategiją – plėtrą Baltijos šalyse – nuosekliai vykdanti bendrovė į 1,5 hektaro sklype įkurtą paslaugų centrą investavo 1,5 mln. eurų.

Siekis būti arčiau ūkininkų

„Tai dar vienas iš bendrovės žingsnių būti arčiau kliento – būtent ši kryptis mums dabar yra viena svarbiausių. Norime išlikti artimiausiais žemdirbių pagalbininkais ir patarėjais. Ypač džiugu, kad tokį paslaugų centrą galėjome pastatyti viename iš potencialiausių žemės ūkio srityje Pasvalio rajone. Darbštūs, derlingas žemes puoselėjantys ir jas sumaniai išnaudojantys rajono ūkininkai ir jų kolegos visoje Šiaurės Lietuvoje tikrai nusipelnė moderniausių žemės ūkio serviso dirbtuvių ir kitų paslaugų, didesnio žemės ūkio prekių asortimento“, – teigė bendrovės „Dotnuvos projektai“ generalinis direktorius Edgaras Plauška.

Naujame agrocentre įsikūrė šešių remonto vietų žemės ūkio technikos serviso dirbtuvės, žemės ūkio technikos prekybos patalpos, erdvus sėklų sandėlis. Čia bus prekiaujama kombainais, traktoriais, žemės ūkio padargais, atsarginėmis dalimis bei sertifikuotomis sėklomis, grūdų ir fermų įranga. Pusės hektaro plote įkurta naujos technikos demonstracinė aikštelė.

Pasvalio rajonas, pasak E. Plauškos, pasirinktas neatsitiktinai, nes labai daug šio rajono ūkininkų dirba iš „Dotnuvos projektų“ įsigyta technika, ši bendrovė jiems teikia ir serviso paslaugas. Todėl investicija į modernų paslaugų centrą vertintina kaip bendrovės indėlis į žemės ūkio verslo plėtrą Pasvalio bei kaimyniniuose rajonuose.

Pajėgumai išaugo penktadaliu

Įsteigus penkias naujas darbo vietas, bendrovės Pasvalio filialo pajėgumai išaugo penktadaliu. Talačkonyse įkurtame agrocentre šiuo metu dirba 13 darbuotojų. Tai leis padidinti ūkininkams teikiamų paslaugų efektyvumą bei kokybę.

„Panašus agrocentras turėjo atsirasti prieš gerus penkerius metus, jeigu ne anksčiau. Pirma, Pasvalio rajono ūkininkai yra įsigiję nemažai „Dotnuvos projektų“ technikos, o jai reikia geros priežiūros – modernaus serviso. Rajono ūkininkai pasitiki šios bendrovės paslaugų kokybe, todėl džiaugiasi naujomis galimybėmis. Didelis privalumas yra ir tai, kad šį agrocentrą lengva atrasti, paprasta prie jo privažiuoti. Patrauklus, iš tolo matomas pastatas tik dar labiau sustiprins ūkininkų pasitikėjimą šia bendrove“, – sakė Lietuvos ūkininkų sąjungos Pasvalio skyriaus pirmininkas Vilhelminas Janušonis.

Naujajame centre sukurtos itin geros, šiuolaikiškos, Europos standartus atitinkančios darbo sąlygos įmonės filialo darbuotojams. Visiems įrengta po atskirą kabinetą, taip pat jaukios buitinės patalpos: rūbinės, virtuvėlės, dušai.

Didesnis personalo skaičius naujajame agrocentre užtikrins geresnį aptarnavimą. Gausesnis atsarginių dalių asortimentas leis lanksčiau ir operatyviau atlikti remonto darbus bei spręsti įvairias ūkininkams iškylančias problemas.

„Mums nebereikės 100 kilometrų vežti technikos remontuoti į Dotnuvą, kaip tai darydavome anksčiau. Visus remonto darbus galėsime atlikti savo agroserviso centre, tai gerokai sumažins mūsų paslaugų kaštus ūkininkams. Dabar turėsime ir galimybę eksponuoti savo parduodamą techniką, nes prieš tai ne visada turėjome tokią galimybę. Nuo šiol naują techniką mūsų klientai galės apžiūrėti ir išbandyti pas mus“, – kalbėjo bendrovės „Dotnuvos projektai“ Pasvalio filialo vadovas Arūnas Samulionis.

Viena didžiausių šalyje žemės ūkio technikos ir sėklų tiekėjų „Dotnuvos projektai“ turi penkis filialus Lietuvoje – Vilniuje, Joniškyje, Plungėje, Vilkaviškyje ir Pasvalyje – bei antrines įmones Latvijoje ir Estijoje. Centrinė įmonės buveinė yra įsikūrusi Kėdainių rajone, Akademijoje.

Dalinkis:

Susiję straipsniai

Comments are closed.