NMA įteiktas Europos žinių prizas

Europos mokesčių, ekonomikos ir teisės akademija šiais metais Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) skyrė Europos žinių prizą. Apdovanojimas NMA delegacijai įteiktas 2013 m. kovo 11 d. Berlyne 8-ojo simpoziumo „2013 m. ES fondai – pasirengimas 2014–2020 metų programavimo laikotarpiui“ metu.

Europos žinių prizu įvertinamos Europos Sąjungos (ES) institucijų pastangos padėti savo darbuotojams tobulinti ir gilinti profesines žinias. Trečius metus iš eilės šią iniciatyvą remia Europos Komisijos Švietimo ir kultūros generalinio direktorato komisarė Androulla Vassiliou.

2011 m. prizas buvo įteiktas Bulgarijos regioninės plėtros ir statybos ministerijai; 2012 m. – Lenkijos regioninės plėtros ministerijai. Trečią kartą tarptautinį pripažinimą liudijančiu prizu buvo apdovanota NMA.

Gautas 10 tūkst. eurų vertės prizas padės NMA toliau investuoti į savo darbuotojų profesinių žinių gilinimą.

Europos mokesčių, ekonomikos ir teisės akademija, įsikūrusi Berlyne (Vokietija), vykdo ES šalių narių įstaigų darbuotojams skirtus mokymus, susijusius su ES reikalavimų praktiniu taikymu.

NMA atstovai, dalyvaudami akademijos organizuojamuose renginiuose, keičiasi ES fondų administravimo patirtimi su daugiau kaip 500 įvairių fondų ekspertais iš visos Europos.

Parengta pagal NMA informaciją.

 

Susiję straipsniai

Comments are closed.