Nuo didėjančio Australijos pieno eksporto iki kovos su galvijų vagimis

Dėl negalėjimo apmokėti susidariusių skolų kreditoriams, paskelbtas trijų, vienų didžiausių, Bulgarijos pienininkystės ūkių pardavimas. Vieną ūkį – Lakrima Pazardžike, kreditorius savo jėgomis siekia parduoti už 3.03 mln. eur. Kiti du ūkiai bus pardavinėjami aukcione.

Australijos pienininkystės ūkiai, nuvarginti kainų kovos su šalies prekybos centrais, randa naują viltį – didėjantį eksportą į Azijos regioną. Per paskutinius tris mėnesius į Kiniją buvo eksportuojama daugiau pieno nei visais 2007 m., tikimasi, kad tokia tendencija išliks ir toliau. Šiuo metu Australija yra ketvirta pagal pieno ir pieno produktų eksportą šalis.

Namibijos valstybėje ūkininkai paskelbė „karą“ vagims. Tokį sprendimą ūkininkus privertė priimti susiklosčiusi situacija, kai 11 jaunuolių pavogė daugiau kaip 20 galvijų ir pardavė juos aukcione. O šitą įvykį policijai padėjęs tirti 26 metų ūkininkas Kazeurua, nuvykęs ieškoti įtariamųjų buvo rastas nužudytas. Tai sukrėtė visus ūkininkus, tačiau nepaisant to, pastarieji pareiškė, kad sieks kiek įmanoma daugiau padėti policijai kovoti su nusikaltėliais.

Parengta pagal Focus information agency,The Australian news ir Newera.com informaciją.

 

Susiję straipsniai

Comments are closed.