Parodoje dėmesį traukė šėrimo robotas

Prieš prasidedant didiesiems pavasario darbams, ūkininkai iš visos Lietuvos traukė į tradicija tapusią tarptautinę parodą „Ką pasėsi…2018“. Daliai jų tai puiki proga susitikti su senai matytais kolegomis, sužinoti svarbiausias rinkos naujienos bei sudalyvauti naudinguose seminaruose. Tačiau pasitaikė ir tokių, kurie į parodą atvyko turėdami itin aiškius tikslus ir lūkesčius.

Parodoje dalyvavę įmonių „Agroinfo“ atstovai pripažino, kad dar prieš renginį jautė didžiulį ūkininkų susidomėjimą konkrečiomis prekėmis, todėl pasirūpino, kad parodos metu svečiai galėtų gyvai apžiūrėti įrenginius.

„Daugybę kartų girdėjau klausimų apie šėrimo robotą, veršelių auginimo subtilybes, todėl net nekilo klausimų, ką turėtume demonstruoti. Norėdami ūkininkams suteikti daugiau naudos, mes ne tik atsivežėme HL100 šėrimo robotą, bet ir pasikvietėme jo gamintojų Holm&Laue atstovą Andrii Ianovskyi. Jis atsakė į visus pieno atstovų klausimus ir paaiškino, kaip šiuolaikinės technologijos didina ūkių efektyvumą ir pelną“, – teigė Tautvydas Eidukaitis.

Parodos metu UAB „Agroinfo“ stende svečiai galėjo apžiūrėti SCR veršiavimosi daviklį, ultragarsą, uodegos kirpimo žirkles bei išgirsti svarbiausią informaciją apie veršelių auginimą, rujų stebėjimą, veisimą ir galvijų komfortą.

Dalinkis:

Susiję straipsniai

Comments are closed.