Prizininkė žuvo grįždama iš parodos namo

Viskonsine ką tik baigėsi World Dairy Expo paroda. Ne visiems parodos dalyviams paroda baigėsi sėkmingai. World Dairy Expo prizininkė Džersių veislės karvė žuvo pervežimo iš parodos į ūkį metu.

Madison policija pranešė, kad 26 – erių metų vairuotoja, kelyje šeštadienio naktį vairuodama automobilį skaitė SMS žinutę. Dėl nesaugaus vairavimo jos vairuojamas automobilis kliudė priekabą, kuria iš parodos buvo vežamos aštuonios World Dairy Expo Džersių veislės karvės, parodos prizininkės.

Bendra karvių vertė 500 000 dolerių. Priekaba po susidūrimo nuslydo nuo kelio ir apsivertė. Viena karvė incidento metu žuvo. Kitos priekaboje buvusios karvės buvo saugiai išvestos iš priekabos, padedant kitiems iš parodos vykusiems dalyviams.

Žmonės incidento metu nebuvo sužeisti.

Šaltinis: http://www.weau.com/news/headlines/Prize-winning-cow-killed-in-Wis-crash-173047511.html

Dalinkis:
Dr. Donata Uchockienė

Apie Dr. Donata Uchockienė

Išsilavinimas: gyvulininkystės technologija, veterinarija, verslo vadyba ir administravimas.

Patirtis: pirminė gamyba, gyvulininkystės aptarnavimas, mokslas, mokymas, konsultavimas.

Konsultavimo sritys:

  1. Bandos valdymas – pagalba ūkiams kuriant bei palaikant sveiką, produktyvią ir pelningą bandą; reprodukcija, brokavimas, darbų organizavimas ir kiti klausimai.
  2. Pieno ūkio valdymas – pagalba ūkiams sudarant atlyginimų sistemas, pasirenkant ir apskaičiuojant pieno ūkio efektyvumo rodiklius, įdiegiant pieno ūkio finansines ataskaitas.

Susiję straipsniai

Comments are closed.