Seminaras ir lauko diena Telšių rajone

logo

Pirmąją pavasario dieną skirkite naujų žinių siekimui ir tobulėjimui! Kovo 1 dieną Telšių rajone, Degaičiuose, organizuojame seminarą, kurio metu visi kartu bandysime rasti veršelių auginimo, rujų atpažinimo ir veisimo sėkmės ingredientus. Renginio metu pristatysime pieno ūkio naujoves, pasidalinsime sukauptomis žiniomis, atsakysime į klausimus bei paaiškinsime, kaip modernios technologijos padeda atpažinti net pririštų karvių rują.

Po seminaro vyksime į Pranciškaus Platakio bei Antano Kulevičiaus fermas. Abu ūkininkai augina virš 100 karvių, vykdo grynąjį veisimą su ALTA įvertintais ir genominiais buliais. Pranciškaus Platakio ūkyje apžiūrėsime naujos statybos robotizuotą tvartą, o kartu su Antanu Kulevičiumi aptarsime SCR SenseTime karvių rujų ir sveikatingumo stebėjimo sistemos rezultatus.

galutinis

Kada?  2018-03-01. Seminaro pradžia – 10 val. Lauko dienos pradžia – 13 val. 30 min. Į renginį kviečiame atvykti anksčiau, 9 val. 30 min., kad turėtumėte laiko registracijai ir kavos puodeliui.

Kur? Seminaras vyks Anulėnų g. 3, Degaičių kaime (Telšių r.). Lauko diena – Pranciškaus Platakio ir Antano Kulevičiaus ūkiuose.

Trukmė: Seminaro trukmė – 3 val. Lauko dienos trukmė – 1,5 val.

naujas

Jeigu turite klausimų, su mumis susisiekti galite paskambinę telefonu +370 658 06354 arba elektroniniu paštu marketingas@agroinfo.lt

Kontaktinis asmuo – Inga Daukintytė.

Susiję straipsniai

Comments are closed.